Angelina Jolie: Jestem szczęśliwa, bo mój syn ma dziewczynę

Maddox

Bliskość z matką wzmacnia synów – przekonują ostatnio amerykańscy psychologowie, którzy radzą by odrzucić obawy o wychowanie maminsynka. Ta prawda wydaje się być bliska Angelinie Jolie, która ostatnio pochwaliła się, że jest szczęśliwa ponieważ jej najstarszy syn Maddox ma dziewczynę!

13 letni Maddox, najstarszy z szóstki i jeden z trójki adoptowanych dzieci Anegliny i Brada Pita już nie raz lądował na czerwonym dywanie. Media ostatnio wychwyciły, że chłopiec zrobił się „wyrośnięty” stąd pytanie o jego „dojrzewanie”. Kilka dni temu Angelina potwierdziła, że ma dziewczynę . Co więcej aktorka rozpływała się w superlatywach na jej temat.

Jednocześnie podkreśla, że nie wpłynęło to na jej relację z synem i że jest bardzo szczęśliwa. Dziewczynka (media spekulują, że jest rudowłosa – może typ Meridy – co pewnie też spodobałoby się Jolie) mieszka w Anglii, gdzie ostatnio cała gromada często bywała w związku z ostatnimi produkacjami filmowymi słynnych rodziców. Ta sytuacja sprawia, że teraz cała rodzina stara się tam być najczęściej jak to możliwe.

Być może Angelina przymierza się do roli nestorki rodu, żeby nie powiedzieć babci, w świetle ostatnich zapowiedzi o możliwym zakończeniu kariery po następnym filmie.

A co na to Ciocia Dobra Rada? ( *):

„Hmm… lecieć z piątką dzieciaków na randkę syna przez Ocean? To może zrobić tylko ktoś, kto obciął sobie dwie piersi… Czego to człowiek dziś nie wymyśli!”

(*) Ciocia Dobra Rada to nasza fikcyjna postać, osadzona w latach 70/80-tych wszystko-wiedząca Ciocia, która powie Ci zawsze to czego właśnie nie chciałaś usłyszeć. Jesteśmy pewne, że każda z Was ma Ciocię Dobra Rada we własnym ‚realu’ 0 jeśli czasem Wam jej brakuje 😉 to możecie po-obcować z Naszą. Dajcie się wyprowadzić z równowagi! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s